شرکت سوله سازی و سوله سازی در صنعت چیست و کارخانه سوله سازی

بهترین سوله سازی در مشهد

سر نخ تأمین نیاز به فضای فیزیکی در مشاغل مختلف بخش صنعت یا تولید را در شرکت سوله سازی باید جستجو نمود. در نظر شما که مالک و مدیر یک تشکیلات صنعتی یا تولیدی هستید، ذخیره ‌سازی مواد اولیه در حجم بالا، نگه ‌داشت اقلام نیمه ساخته (در جریان تولید) و انبار کردن محصولات نهایی، همگی موضوعاتی مهم و حیاتی به شمار می ‌رود. در کنار اینها، طرح استقرار بهینه ماشین‌ آلات و تجهیزات تولید را نیز باید مد نظر داشت تا بتوان بدون دغدغه خاصی، فرآیند تولید را مدیریت نمود.

تأمین شایسته این نیاز در وهله اول، منوط به تدارک فضای فیزیکی مناسب و مهندسی‌ شده است تا بر پایه آن بتوان ارکان یک کارخانه یا واحد تولیدی موفق را بنا نهاد؛ لذا این کارخانه سوله سازی است که قدم به میدان گذاشته تا به این فضا سازی به نحو احسن کمک نماید.

در سودای احداث یک مرغداری مدرن باشید یا مترصد ساخت یک خط تولید منعطف چند محصولی، در پی ایجاد یک سالن ورزشی چندمنظوره هستید یا می‌خواهید انباری برای محصولات خود داشته باشید، تفاوتی نمی کند؛ شما خیلی سریع به یک سوله صنعتی با طراحی اصولی و قیمت اقتصادی نیاز خواهید داشت!

در دهه ‌های اخیر و همگام با رشد سریع صنعت و فناوری در جهان، جنس تولید و نیازهای واحد های تولیدی داخل کشور نیز تغییرات عظیمی را پشت سر نهاده است و نیاز بالا به ایجاد سوله استاندارد، باعث تأسیس تعداد زیادی کارخانه سوله سازی شده است.  رشد اتوماسیون و کاهش نقش ‌آفرینی نیروی کار انسانی، نیاز به ماشین ‌آلات سنگین و تجهیزات پیچیده را در دل خطوط تولید، مونتاژ، بسته ‌بندی و … تقویت نموده است؛ نیازی که تحقق آن جز در فضاهای فیزیکی وسیع و جز با سوله سازی امکان‌ پذیر نخواهد بود!

سوله‌ های آماده تحویل کارخانه سوله سازی

سوله‌ ها مکان‌ های فیزیکی وسیع و سر پوشیده ‌ای هستند که برای تولید محصولات، انبار تولیدات یا حتی ارائه خدمات، مورد استفاده قرار می‌ گیرند. میزان کاربرد سوله‌ در میان مشاغل مختلف بسیار بالا است و هر روز بر رقم آن افزوده می‌گردد. این استقبال بی ‌نظیر از سوله‌ ها، ریشه در مزایای رقابتی استراکچر فلزی با سایر سازه ‌های مشابه (اسکلت بتنی و …) دارد که عبارتند از:

 • وزن تمام ‌شده پایین‌تر در کلیه اجزاء سوله (اسکلت، فونداسیون، سقف و …)
 • صرفه ‌جویی در مصرف مصالح ساخت
 • قیمت تمام ‌شده به ‌مراتب پایین ‌تر اسکلت فلزی
 • سرعت بالای پروژه و تحویل فوری سوله
 • استحکام بالا در برابر باد، زلزله، سیل و سایر آسیب‌ های طبیعی
 • قابلیت جابجایی آسان در هر زمان و به هر مکان دلخواه
 • قابلیت تأمین اهداف فرعی و جانبی نظیر بچه سوله

سوله دست دوم

1- زمان ارزشمندترین سرمایه شرکت شماست!

بسیار شنیده ‌ایم و در مراجع مختلف خوانده ‌ایم که وقت طلاست و باید فرصت ‌ها را غنیمت شمرد. این موضوع را شاید همگان آن طور که باید و شاید درک نکنند.

اما مدیری که کسب ‌و کار نوینی را در مرحله استارت ‌آپ دارد و قصد راه‌ اندازی یک ساز ‌و کار تولیدی در مقیاس متوسط یا بزرگ را دارد، قطعاً بیش از همه به ارزشمند بودن زمان واقف است.

دقیقاً بر همین اساس است که یک کارخانه سوله سازی حرفه ای، سوله دست دوم را به مشتریان پیشنهاد می دهد. شما در جایگاه یک مدیر کارخانه، هر قدر سریع‌ تر بتوانید واحد صنعتی خود را برپا نموده و وارد مرحله جانمایی تجهیزات و سپس راه‌اندازی خط تولید شوید، سریع‌تر قادر خواهید بود که اولین خروجی محصول خود را به بازار مصرف برسانید و این به معنای شروع سریعتر چرخه سودآوری واحد تولیدی شما خواهد بود؛ چیزی که همیشه و در همه حال به آن فکر می ‌کنید.

طراحی سوله‌ پیش‌ ساخته در کارخانه سوله سازی بدین صورت است که بخش اعظم فرآیند ساخت قطعات در کارخانه صورت می‌ پذیرد و به این ترتیب، زمان لازم برای تحویل و استقرار سوله در محل مورد نظر، به طور قابل توجهی و گاه تا چند ماه، کاهش خواهد یافت. توجه به این نکته بسیار ضروری است که برای هر کسب‌وکاری که در مرحله استارت‌آپ خود سپری می ‌کند، حتی یک ماه هم زمان بسیار ارزشمندی تلقی می گردد.

ما با تکیه بر ذخیره بالای سوله پیش ساخته و سوله آماده تحویل در بانک سوله ایران و با بهره ‌مندی از نیروی متخصص در کلیه مراحل از ساخت تا نصب و تحویل فوری، بالاترین سطح ممکن از صرفه‌ جویی زمانی را برای شما به ارمغان می ‌آوریم.

2- صرفه جویی ریالی با سوله دست دوم

کارخانه سوله سازی طبیعتاً می بایست به دنبال سود بیشتر برای خود بوده و در عین حال، بر ارائه یک سوله استاندارد به مشتری متمرکز باشد؛ نه چیزی بیش از این! اما هیچ صاحب کسب ‌و کاری را پیدا نمی‌ کنید که از مقوله‌ای بیش از صرفه ‌جویی ‌‌های ریالی و کاهش در هزینه ‌ها خشنود شود! هزینه‌ های هر واحد تولیدی یا صنعتی آن‌قدر بالا و گاه طاقت ‌فرسا هست که فقط یک کارفرمای با تجربه می‌ تواند قدر و قیمت طرح ‌های کاهنده هزینه‌ ها را بطور کامل درک نماید.

مانا سوله ایرانیان در جایگاه یک کارخانه سوله سازی معتبر و خوشنام، با ارائه طیف وسیعی از سوله‌ ارزان و دست دوم، هزینه‌ های کسب‌ و کار شما در زمینه احداث و تجهیز سوله را به میزان قابل تأملی کاهش خواهد داد و به این ترتیب موازی یا حتی مقدم بر منافع خود، منافع مشتری را در دستور کار قرار خواهد داد.

تجارب و مشاهدات نشان می ‌دهد که استفاده از سوله‌ آماده تحویل، بطور متوسط تا 30% موجب صرفه‌ جویی در هزینه‌ احداث سوله برای بنگاه اقتصادی طرف قرارداد خواهد شد؛ بدیهی است با کاهش هزینه‌ های جاری یک واحد صنعتی تا این سطح، سودآوری بسیار بیشتری در انتظار صاحبان مشاغل و کسب ‌و کارهای صنعتی خواهد بود.

3- انتخاب سوله دست دوم، انتخاب مدیران هوشمند!

شاید شما هم عادت کرده‌اید که با شنیدن واژه دست ‌دوم، احساس ناخوشایندی در ذهنتان تداعی شود! احساسی نا مطلوب که معمولاً با واژگانی نظیر «بی‌مصرف» یا «بی‌کیفیت» بر زبان جاری می‌شود. اما در کارخانه سوله سازی همه چیز فرق می کند. تعبیر اخیر از واژه دست دوم شاید در خصوص بسیاری از وسایل و لوازمی که ما در طول روز با آنها تعامل داریم موضوع درستی باشد، اما قطعاً سوله از این قضیه مستثنی است.

سوله دست‌ دوم موجود در ذخیره بانک سوله ایران، قادر است کیفیت بالا و استحکام مورد نظر کارفرمایان را بطور کامل و با هزینه بسیار پایین‌ تر و تحویل فوری، تأمین نماید. بالغ بر 120 هزار متر مربع سوله آماده تحویل در انبار وجود دارد تا پاسخگویی به نیاز صنعتگران و تولیدکنندگان، با شتابی بیشتر به انجام برسد.

4- سوله‌ دست دوم؛ گامی مثبت در مدیریت وقت و هزینه

شاید شما مدیر شرکتی باشید که دغدغه ‌های مالی چندانی نداشته و زمان نسبتاً کافی برای احداث و راه‌ اندازی واحد تولیدی صنعتی جدید خود در اختیار دارد و نگاه اول خود را به سوله نو معطوف کرده است. در چنین شرایطی ممکن است این سؤال مطرح شود که چرا باید به سوله‌ پیش ‌ساخته یا دست دوم فکر کنید؟

پاسخ روشن است! ساخت و پیاده ‌سازی اسکلت‌ فلزی در کارخانه سوله سازی به مدد تولیدات انبوه و باکیفیت صنایع قدرتمند و توسعه‌ یافته تولید فولاد کشور، شاید امروزه کاری بسیار آسان ارزیابی شود.

ایران با تولید سالانه بیش از 10 میلیون تن فولاد، رتبه دهم جهان قرار دارد و این موضوع، حکایت از توان بالای کشور در تولید فولاد دارد. با این حال، میزان زمان و سرمایه ای که در اختیار مدیران کسب و کارهای صنعتی قرار دارد، به شدت محدود است و باید بهترین استفاده را از آنها به عمل آورد.

با تکیه بر اصل احترام به مشتری که در هر حرفه ای استوار است، کارخانه سوله سازی محصولی منطبق با دغدغه های مصرف کننده ارائه می نماید که همان سوله دست دوم است.

استفاده از این محصول باعث کاهش حداقل 30 درصدی در هزینه ها شده و تحویل فوری سوله را نیز امکان پذیر می سازد.

5- شما همیشه حق نظر دارید؛ حتی در استفاده از سوله‌ دست دوم

این تصور اشتباهی است که سوله‌ پیش ساخته شده یا سوله‌ دست دوم، کارفرمایان را مجبور به استفاده از طرح ‌های اجباری یا سازه‌ های تحمیلی خواهد نمود. شرکت سوله سازی بانک سوله ایران، با بهره ‌گیری از تیمی متشکل از زبده ‌ترین طراحان و مجرب‌ ترین اکیپ‌ های راه اندازی و نصب سوله، این اطمینان را به مدیران و صاحبان مشاغل صنعتی و تولیدی می ‌دهد تا آنجا که الزامات فنی ساخت سوله و محدودیت ‌های پیاده ‌سازی اجازه دهد، نظرات فنی و سلایق آنها در کلیه مراحل طراحی و اجرا، مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت.

ما برای نظرات ارزشمند و پیشنهادات سازنده مدیران صنعت کشور و بخش تولید، ارزش بالایی قائل هستیم و آنها را در سفارشات تحویل فوری سوله، لحاظ خواهیم کرد.

6- چرخش دنیا به سمت سوله دست دوم

یک باور غلط در خصوص سوله ‌های پیش‌ساخته این است که عده ‌ای، این سوله ‌ها را مختص کشور های جهان سوم دانسته و با این ادعا، از بکارگیری این سوله‌ ها گریزان هستند.

اما حقیقت جز این است! بسیاری از کشورهای صنعتی دنیا نظیر آلمان، چین، هندوستان و … کماکان پیگیر اجرای پروژه‌ سوله‌ پیش ‌ساخته هستند و حتی در سال 2020 نیز، این رویه را به عنوان ترند برتر حوزه صنعت سوله ‌سازی می‌توان مشاهده نمود.

با جستجوی عباراتی نظیر Prebuilt sheds یا Prefabricated Structures می ‌توانید صحت این مدعا را در اینترنت بررسی نمایید.

ما در جایگاه یک شرکت سوله سازی مجرب و با سابقه، با در اختیار داشتن اندوخته گسترده ‌ای از سوله آماده تحویل، مهیای ارائه خدمات به کارفرمایان کلیه مشاغل صنعتی و تولیدی در سراسر کشور هستیم.

معیارهای شناخت بهترین شرکت سوله سازی

شرکت سوله سازی مانا بهترین سوله سازی در مشهد
بهترین شرکت ساخت سوله در مشهد

برای یک کارخانه سوله سازی موفق و قابل اعتماد، می توان ویژگی های ضروری زیادی را بر شمرد که برخی از آنها، مهم تر و زیر بنایی تر از سایرین به نظر می رسند.

اکنون که به انتهای مقاله آشنایی با شرکت سوله سازی رسیدیم، قصد داریم تا تعدادی از مهم ترین ویژگی های لازم برای این گروه های صنعتی را ذکر نموده و توضیح مختصری از هر کدام ارائه دهیم.

 • اعتقاد به اخلاق حرفه ای در کلیه مراحل ساخت و نصب و تحویل سازه و نیز برخورد توأم با احترام با مشتری، بسیار مهم است و شاید به جرأت بتوان آن را در صد فهرست قرار داد.
 • مجهز بودن به نیروی انسانی متخصص و با سواد که به جدیدترین رویه های طراحی و ساخت سوله مسلط باشند، از اصول غیر قابل انکار در کار سوله سازی به حساب می آید.
 • در دست متخصصین حرفه ای و کاربلد، باید ابزار و تجهیزات به روز و کارآمد قرار داشته باشد تا بتوان به تولیدات استاندارد و قابل دفاع، چشم امید داشت.
 • استفاده از متریال برتر و مواد اولیه مرغوب، کیفیت سازه های احداث شده را در سطح مطلوبی حفظ خواهد نمود. هر چه از ورق فولادی با کیفیت تری تر ساخت سوله تیر ورقی استفاده شود، استحکام بالاتر و کیفیت بیشتری را می توان از قطعات ساخته شده انتظار داشت که این امر، در بالا رفتن عمر مفید سازه نقش جدی ایفا می کند.

نتیجه گیری:

کارفرمایان محترم حتما قبل از تصمیم گیری با کارشناسان و متخصصان مانا سوله ایرانیان تماس بگیرید . و اطلاعات بیشتری درباره ساخت سوله داشته باشید…جهت ارتباط با ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

051-32400525

کلمات کلیدی

protein structure structure of d n a structure of proteinshomologous structure

structure of cells synonyms for structure infrastructure structure ر of a dnainfra structurestructure of a dna data structure

javanmard وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط تلفنی با کارشناسان ما

09151009700

ارتباط سریع